Farbki tekstylne z efektem 3D
Farbki tekstylne z efektem 3D

Co oznacza, że są to farby 3D?

Tradycyjne farby tekstylne wykorzystywane są do barwienia materiałów, farby 3D natomiast wykorzystywane są do malowania na ich powierzchni. W przypadku farbek 3D (puchnących) na powierzchni tkaniny lub gąbki powstaje kryjąca warstwa. Do wysuszenia pomalowanych powierzchni szczególnie polecamy skorzystać z suszarki do włosów, farbka reaguje na ciepłe powietrze lekko puchnąc.

Dlaczego jest to najlepsza farbka do squishy?

Gąbka, z której wykonuje się samodzielnie gniotka jest porowata (ma małe dziurki). Aby squishy po zgnieceniu powolnie wracało do swojej oryginalnej formy potrzebne są dwie rzeczy:

  1. Właściwa gąbka
  2. Właściwa farbka, która wypełni dziurki.

Farbka puffy dokładnie spełnia swoje zadanie, szczelnie pokrywa powierzchnię, dzięki czemu gniotek leniwie wraca do początkowego kształtu.

Wycinanie kształtów z Gąbek Memory, aby później pokryć je wybranymi kolorami farbek to zabawa rozwijająca zdolności manualne i motorykę małą. Przedstawiamy kilka przykładów squishy wykonanych przez zdolnych pracowników sklepów Slimebox.

Gdzie jeszcze sprawdzą się farbki puffy?

Zabawa w projektowanie? Dlaczego nie?! Farbki mogą być stosowane do malowania np. na koszulkach lub płóciennych torbach. Dzięki farbkom puffy zaprojektowanie własnej torby lub t-shirtu jest dziecinnie proste. T-shirt ze spersonalizowanym napisem lub rysunkiem to oryginalny pomysł dla przyjaciółki, dla taty na Dzień Ojca i na wiele innych okazji. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia!

Dlaczego warto wypróbować farbki puffy?

  • szybkoschnące,
  • łatwe w użyciu,
  • możliwość mieszania kolorów w celu uzyskania nowych odcieni,
  • brak substancji klasyfikowanych jako szkodliwe,
  • idealne do robienia lub naprawiania squishy,
  • sprawdzą się do ozdabiania np. koszulek, toreb,
  • praktyczny, zakręcany słoiczek o pojemności 25 ml,
  • dostępne w aż 18 odcieniach.

Tutaj zamówisz farbki puffy!

 

sponge bob

slime banan

slime truskawka

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl